Eritrea

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Eritrea

Nemovitosti na prodej v Eritreji

Eritrea je země severovýchodní Afriky na pobřeží Rudého moře, hraničí s Etiopií, Súdánem a Džibutskem. Hlavní město je Asmara.

Eritrea zůstává jednou z nejchudších zemí na světě, takže trh s nemovitostmi je obtížný a nalezení nemovitosti k prodeji v Eritrei je skličujícím úkolem.

Nejsou k dispozici žádné oficiální odhady, které by odhalily počet transakcí s nemovitostmi v agentuře pro registraci nemovitostí, a to je ještě obtížnější najít nemovitost k prodeji v Eritreji.

Finanční systém Eritrea je také považován za nedostatečně rozvinutý s omezenou nabídkou finančních služeb.

Co je ještě obtížnější hledat nemovitost k prodeji v Eritrei je také zákon, který dává státu všechna práva na vlastnictví a to vytváří vážnou překážku pro trh s nemovitostmi.

Nicméně, pokud jste ochotni investovat do nemovitosti na prodej v Eritrei, je nejlepším městem to udělat kapitál.

Asmara je město, kde je spousta italské přítomnosti. , také se stal světovým dědictvím UNESCO a má jedinečný architektonický styl, který vypadá, že stál stál ve třicátých létech. Další dvě města, do kterých můžete investovat do nemovitostí, jsou Filfil a Keren.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 27305

Prodat Venkovská usedlost, Eritrea, Asmara, Asmara, Asmara

Reserved negotiation
Prodat
Venkovská usedlost

168 m²
rustikální na prodej
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB